canmove, Confirmed users
1,394
edits
No edit summary |
|||
| Line 289: | Line 289: | ||
| ?? | | ?? | ||
| ?? | | ?? | ||
|- | |||
| moz2-darwin10-slave25 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| sm01 | |||
| | |||
|- | |||
| win32-slave03 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| sm01 | |||
| | |||
|- | |||
| win32-slave04 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| sm01 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| win32-slave21 | | win32-slave21 | ||
| Line 340: | Line 361: | ||
|- | |- | ||
| Windows | | Windows | ||
| moz2-win32-slave{ | | moz2-win32-slave{21,60}, <br />w32-ix-slave[01,02] | ||
| talos-r3-xp-{001,002,003}, <br />talos-r3-w7-{002,003}, <br />t-r3-w764-{001,002} | | talos-r3-xp-{001,002,003}, <br />talos-r3-w7-{002,003}, <br />t-r3-w764-{001,002} | ||
|} | |} | ||