Confirmed users
4,971
edits
(→Tags) |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | build 1 | | rowspan="2" | build 1 | ||
| | | GECKO20b8_20101214_RELBRANCH | ||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481] | | [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481] | ||
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/dabce289f397 dabce289f397] | | [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/dabce289f397 dabce289f397] | ||
| Line 42: | Line 42: | ||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481] | | [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481] | ||
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/47c0592ca877 47c0592ca877] | | [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/47c0592ca877 47c0592ca877] | ||
|- | |||
| build 2 | |||
| FENNEC_4_0b3_RELEASE, FENNEC_4_0b3_BUILD2 | |||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/74a67e4695d7 74a67e4695d7] | |||
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/a13c7b5a4225 a13c7b5a4225] | |||
|} | |} | ||