Releases/Fennec 4.0b3/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 35: Line 35:
|-
|-
| rowspan="2" | build 1  
| rowspan="2" | build 1  
|  
| GECKO20b8_20101214_RELBRANCH
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481]  
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481]  
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/dabce289f397 dabce289f397]
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/dabce289f397 dabce289f397]
Line 42: Line 42:
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481]
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/abe884259481 abe884259481]
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/47c0592ca877 47c0592ca877]
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/47c0592ca877 47c0592ca877]
|-
| build 2
| FENNEC_4_0b3_RELEASE, FENNEC_4_0b3_BUILD2
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/74a67e4695d7 74a67e4695d7]
| [http://hg.mozilla.org/mobile-browser/rev/a13c7b5a4225 a13c7b5a4225]
|}
|}


Confirmed users
4,971

edits

Navigation menu