Confirmed users
3,233
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
! colspan="4" | '''SATURDAY 5 FEBRUARY''' | ! colspan="4" | '''SATURDAY 5 FEBRUARY''' | ||
|- | |||
| Sat 13:00-13:15 | |||
| '''Mozilla in 2011''' | |||
| Welcome address and brief overview of what to expect from Mozilla in 2011 | |||
| [http://www.standblog.org Tristan Nitot] | |||
|- | |- | ||
| Sat 13:15-13:45 | | Sat 13:15-13:45 | ||