Confirmed users
1,377
edits
(→Setup) |
(→Tags) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| FIREFOX_4_0b10_BUILD1 | | FIREFOX_4_0b10_BUILD1 | ||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/fe971e94722f fe971e94722f] | | [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/fe971e94722f fe971e94722f] | ||
|- | |||
| rowspan="2" | 2 | |||
| FIREFOX_4_0b10_RELEASE | |||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/108020f6a4f3 108020f6a4f3] | |||
|- | |||
| FIREFOX_4_0b10_BUILD1 | |||
| [http://hg.mozilla.org/mozilla-central/rev/139845554a62 139845554a62] | |||
|} | |} | ||