Releases/Firefox 4.0b11/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 76: Line 76:
| mw32-ix-slave06
| mw32-ix-slave06
| ?
| ?
|-
| rowspan="4" | 1
| Linux [compressed .tar.bz2]
| -
| -
| -
|-
| Linux64 [compressed .tar.bz2]
| -
| -
| -
|-
| Macosx64 [.dmg]
| -
| -
| -
|-
| Win32 [.exe/.zip]
| -
| -
| -
|}
|}


Confirmed users
1,377

edits

Navigation menu