Confirmed users
1,377
edits
| Line 76: | Line 76: | ||
| mw32-ix-slave06 | | mw32-ix-slave06 | ||
| ? | | ? | ||
|- | |||
| rowspan="4" | 2 | |||
| Linux [compressed .tar.bz2] | |||
| 20110202143540 | |||
| mv-moz2-linux-ix-slave08 | |||
| 59 mins, 53 secs | |||
|- | |||
| Linux64 [compressed .tar.bz2] | |||
| 20110202151324 | |||
| moz2-linux64-slave01 | |||
| 1 hrs, 12 mins, 17 secs | |||
|- | |||
| Macosx64 [.dmg] | |||
| 20110202143511 | |||
| moz2-darwin10-slave40 | |||
| 4 hrs, 37 mins, 32 secs | |||
|- | |||
| Win32 [.exe/.zip] | |||
| 20110202143949 (FAILED) | |||
| mw32-ix-slave06 | |||
| 2 hrs, 57 mins, 33 secs | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | 3 | | rowspan="4" | 3 | ||