70
edits
Stuartmorgan (talk | contribs) |
Stuartmorgan (talk | contribs) (Added Flash 10.2) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| style="background:#bbbbbb" | DjVu || style="background:#bbbbbb" | - 6.1 || style="background:#bbbbbb" | QuickDraw || style="background:#bbbbbb" | Carbon || | | style="background:#bbbbbb" | DjVu || style="background:#bbbbbb" | - 6.1 || style="background:#bbbbbb" | QuickDraw || style="background:#bbbbbb" | Carbon || | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="background:#dddddd" | Flash || rowspan="2" style="background:#dddddd" | 10.2.x || CoreGraphics || Cocoa || For wmode="transparent" or "opaque". | ||
|- | |||
| style="background:#dddddd" | Core Animation [I] (10.6)<br>QuickDraw || style="background:#dddddd" | Cocoa<br>Carbon || For all other wmodes. | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="background:#dddddd" | 10.1.x || CoreGraphics || Cocoa || For wmode="transparent" or "opaque". | |||
|- | |- | ||
| style="background:#dddddd" | Core Animation (10.6)<br>QuickDraw || style="background:#dddddd" | Cocoa<br>Carbon || For all other wmodes. | | style="background:#dddddd" | Core Animation (10.6)<br>QuickDraw || style="background:#dddddd" | Cocoa<br>Carbon || For all other wmodes. | ||
edits