464
edits
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| Graphics <br> [http://bit.ly/i6AG7w Fixes] | | Graphics <br> [http://bit.ly/i6AG7w Fixes] | ||
| tester | |||
| WinXP: ''Not run'' <br> Win7: ''Not run'' <br> Mac OS 10.6: ''Not run'' <br> Linux: ''Not run'' | |||
|- | |||
| Developer Tools <br> [http://bit.ly/hPC4Is Fixes] | |||
| tester | | tester | ||
| WinXP: ''Not run'' <br> Win7: ''Not run'' <br> Mac OS 10.6: ''Not run'' <br> Linux: ''Not run'' | | WinXP: ''Not run'' <br> Win7: ''Not run'' <br> Mac OS 10.6: ''Not run'' <br> Linux: ''Not run'' | ||
edits