Releases/Firefox 4b12/Test Plan:Feature Area Testing: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 23: Line 23:
|-
|-
| Graphics <br> [http://bit.ly/i6AG7w Fixes]
| Graphics <br> [http://bit.ly/i6AG7w Fixes]
| tester
| WinXP: ''Not run'' <br> Win7: ''Not run'' <br> Mac OS 10.6: ''Not run'' <br> Linux: ''Not run''
|-
| Developer Tools <br> [http://bit.ly/hPC4Is Fixes]
| tester
| tester
| WinXP: ''Not run'' <br> Win7: ''Not run'' <br> Mac OS 10.6: ''Not run'' <br> Linux: ''Not run''
| WinXP: ''Not run'' <br> Win7: ''Not run'' <br> Mac OS 10.6: ''Not run'' <br> Linux: ''Not run''

Navigation menu