Confirmed users
3,990
edits
m (→Build data) |
(→Tags) |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
| FIREFOX_3_6_14_BUILD2 | | FIREFOX_3_6_14_BUILD2 | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/77abb6fcd2b7 releases/mozilla-1.9.2/77abb6fcd2b7] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/77abb6fcd2b7 releases/mozilla-1.9.2/77abb6fcd2b7] | ||
|- | |||
| 3 | |||
| | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-1.9.2/rev/a73120a6aa93 releases/mozilla-1.9.2/a73120a6aa93 | |||
|} | |} | ||