451
edits
| Line 29: | Line 29: | ||
| class="header" | QA Sign off | | class="header" | QA Sign off | ||
| class="header" | Status | | class="header" | Status | ||
|- | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/1.0b3#Timeline SDK 1.0b3] | |||
| February 23 | |||
| | |||
| '''Mac''':<br> '''Windows 7''':<br> '''Windows XP''':<br> '''Linux''':<br> | |||
|- | |- | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/1.0b2#Timeline SDK 1.0b2] | | [https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/SDK/1.0b2#Timeline SDK 1.0b2] | ||
| January 26 | | January 26 | ||
| | | January 26 | ||
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows 7''':Pass<br> '''Windows XP''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br> | | '''Mac''':Pass<br> '''Windows 7''':Pass<br> '''Windows XP''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br> | ||
|} | |} | ||
edits