4
edits
(→Who) |
Msvolenski (talk | contribs) (→Who) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|Florian Scholz || Elchi3 || Elchi3|| MathML | |Florian Scholz || Elchi3 || Elchi3|| MathML | ||
|- | |||
|Matheus S. Svolenski || msvolenski || Verruckt|| Javascript articles l10n (pt-BR) | |||
|} | |} | ||
edits