Mobile/User Experience: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 99: Line 99:
|  
|  
|  
|  
| madhava
|-
| Safebrowsing UI (anti-malware/phishing)
| [[Fennec/Features/mal]]
| * {{bug|651860}}
| madhava
| madhava
|}
|}
Confirmed users
1,492

edits

Navigation menu