Confirmed users
169
edits
Mixedpuppy (talk | contribs) |
Mixedpuppy (talk | contribs) |
||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| user requests | | user requests | ||
| | | in memory only | ||
|- | |||
| interim oauth/openid state | |||
| in memory session data, removed on completion of oauth/openid authorization | |||
|} | |} | ||