Privacy/Reviews/Telemetry: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 196: Line 196:
! Details
! Details
|-
|-
| {{new|Initial Overview Discussion}}
| {{done|Initial Overview Discussion}}
| Sid and Taras
| Sid and Taras
|  
|  
| Meeting 28-April-2011
| Meeting 28-April-2011
|-
| {{new|Discuss Recommendations}}
| Sid and Taras
|
| TBD
|}
|}




[[Category:Privacy/Reviews|Template]]
[[Category:Privacy/Reviews|Template]]
canmove, Confirmed users
1,537

edits

Navigation menu