Features/Release Tracking: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 462: Line 462:
|-
|-
{{#lst:DevTools/Features/Workspaces|status}}
{{#lst:DevTools/Features/Workspaces|status}}
|-
{{#lst:Extension Manager:Projects:Confirm on Upgrade|status}}
|-
|-
{{#lst:Labs/F1/Feature Blocks/F1|status}}
{{#lst:Labs/F1/Feature Blocks/F1|status}}
Line 488: Line 486:
|-
|-
{{#lst:DevTools/Features/WebDeveloperMenu|status}}
{{#lst:DevTools/Features/WebDeveloperMenu|status}}
|-
{{#lst:Features/Firefox/PlugincheckLinkInAOM|status}}
|}
|}


canmove, Confirmed users
1,570

edits

Navigation menu