Privacy/Reviews/Telemetry: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 200: Line 200:
| Meeting 28-April-2011
| Meeting 28-April-2011
|-
|-
| {{new|Discuss Missing Information}}
| {{done|Discuss Missing Information}}
| Sid and Taras
| Sid and Taras
|  
|  
| TBD
| Via IRC 17-May-2011
|-
| {{ok|Discuss risks and recommendations}}
| Sid and Taras
|
| Scheduled 18-May-2011
|}
|}




[[Category:Privacy/Reviews|Template]]
[[Category:Privacy/Reviews|Template]]
canmove, Confirmed users
1,537

edits

Navigation menu