48
edits
No edit summary |
|||
| Line 252: | Line 252: | ||
| Developers | | Developers | ||
| MozillaPulse | | MozillaPulse | ||
| ?? | |||
| ?? | |||
| samliu | |||
|- | |||
| Tool Infrastructure | |||
| [[Auto-tools/Projects/ChangesetBuildServer|Changeset Build Server]] | |||
| Developers | |||
| Celery, RabbitMQ (Pulse Server) | |||
| ?? | | ?? | ||
| ?? | | ?? | ||
edits