Auto-tools/Projects: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 252: Line 252:
| Developers  
| Developers  
| MozillaPulse  
| MozillaPulse  
|  ??
|  ??
| samliu
|-
| Tool Infrastructure
| [[Auto-tools/Projects/ChangesetBuildServer|Changeset Build Server]]
| Developers
| Celery, RabbitMQ (Pulse Server)
|  ??  
|  ??  
|  ??  
|  ??  
48

edits

Navigation menu