canmove, Confirmed users
120
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| P2 {{#lst:Security/Features/XSS_Filter|status}} | | P2 {{#lst:Security/Features/XSS_Filter|status}} | ||
|- | |||
| P2 | |||
| Mixed Content Blocking | |||
| | |||
| | |||
| Brandon Sterne | |||
|- | |- | ||
| P3<br> | | P3<br> | ||