Confirmed users
6,361
edits
Vlad.ghetiu (talk | contribs) |
|||
| Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
| Add-ons Manager | | Add-ons Manager | ||
| | | Kevin | ||
| 17 | | 17 | ||
| 14 | | 14 | ||
|- | |- | ||
| Bookmarks | | Bookmarks | ||
| | | Kevin | ||
| 8 | | 8 | ||
| 14 | | 14 | ||
|- | |- | ||
| Contacts | | Contacts | ||
| | | Tony | ||
| 0 | | 0 | ||
| 0 | | 0 | ||
| Line 273: | Line 273: | ||
|- | |- | ||
| Downloading | | Downloading | ||
| | | | ||
| 9 | | 9 | ||
| 11 | | 11 | ||
| Line 303: | Line 303: | ||
|- | |- | ||
| l10n | | l10n | ||
| | | Naoki | ||
| 24 | | 24 | ||
| 0 | | 0 | ||
|- | |- | ||
| Layout | | Layout | ||
| | | Martijn | ||
| 7 | | 7 | ||
| 6 | | 6 | ||
|- | |- | ||
| Locale Picker | | Locale Picker | ||
| | | Aaron | ||
| 4 | | 4 | ||
| 0 | | 0 | ||
| Line 332: | Line 332: | ||
| 0 | | 0 | ||
|- | |- | ||
| OS Integration: Maemo | | <strike> OS Integration: Maemo </strike> | ||
| | | | ||
| 36 | | 36 | ||
| 0 | | 0 | ||
|- | |- | ||
| OS Integration: WinMo | | <strike>OS Integration: WinMo </strike> | ||
| | | | ||
| 2 | | 2 | ||
| Line 343: | Line 343: | ||
|- | |- | ||
| OS Keyboard: Android | | OS Keyboard: Android | ||
| | | Naoki | ||
| 41 | | 41 | ||
| 0 | | 0 | ||
|- | |- | ||
| OS Keyboard: Maemo | | <strike> OS Keyboard: Maemo </strike> | ||
| | | Naoki | ||
| 19 | | 19 | ||
| 0 | | 0 | ||
| Line 383: | Line 383: | ||
|- | |- | ||
| Sharing | | Sharing | ||
| | | Aaron | ||
| 3 | | 3 | ||
| 0 | | 0 | ||
| Line 393: | Line 393: | ||
|- | |- | ||
| Sync | | Sync | ||
| | | Tony | ||
| 20 | | 20 | ||
| 20 | | 20 | ||
| Line 406: | Line 406: | ||
| 9 | | 9 | ||
| 17 | | 17 | ||
|- | |||
| Text Selection | |||
| Aaron | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Uninstall | | Uninstall | ||