Confirmed users
630
edits
(→Who) |
(→Who) |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|Jonathan Wilsson ||McGurk|| McGurk|| TBD | |Jonathan Wilsson ||McGurk|| McGurk|| TBD | ||
|- | |||
|Jeremie Patonnier ||Jeremie|| Jeremie Patonnier|| SVG \o/ (and more especially DOM SVG) | |||
|} | |} | ||