canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
4,747
edits
No edit summary |
|||
| Line 80: | Line 80: | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=DUPLICATE&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit duplicate] | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=DUPLICATE&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit duplicate] | ||
|- | |- | ||
| Firefox | | Firefox 8 | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&bug_status=NEW&bug_status=ASSIGNED&bug_status=REOPENED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk open] | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&bug_status=NEW&bug_status=ASSIGNED&bug_status=REOPENED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk open] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=FIXED&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&target_milestone= | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=FIXED&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&target_milestone=mozilla8 fixed] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=FIXED&query_format=advanced&bug_status=VERIFIED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&target_milestone= | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=FIXED&query_format=advanced&bug_status=VERIFIED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&target_milestone=mozilla8 verified] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&field0-0-0=flagtypes.name&type0-0-0=equals&value0-0-0=in-litmus%3F&component=Add-ons%20Manager&resolution=FIXED&target_milestone= | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&field0-0-0=flagtypes.name&type0-0-0=equals&value0-0-0=in-litmus%3F&component=Add-ons%20Manager&resolution=FIXED&target_milestone=mozilla8 in-limus?] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?keywords=qawanted%2C%20&keywords_type=allwords&query_format=advanced&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk qawanted] | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?keywords=qawanted%2C%20&keywords_type=allwords&query_format=advanced&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk qawanted] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&bug_status=UNCONFIRMED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk unconf] | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&bug_status=UNCONFIRMED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk unconf] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?status_whiteboard_type=allwordssubstr&query_format=advanced&status_whiteboard=closeme&bug_status=UNCONFIRMED&bug_status=NEW&bug_status=ASSIGNED&bug_status=REOPENED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk closeme] | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?status_whiteboard_type=allwordssubstr&query_format=advanced&status_whiteboard=closeme&bug_status=UNCONFIRMED&bug_status=NEW&bug_status=ASSIGNED&bug_status=REOPENED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk closeme] | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=DUPLICATE&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk duplicate] | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=DUPLICATE&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=Trunk duplicate] | ||
|- | |||
| Firefox 7 | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&bug_status=NEW&bug_status=ASSIGNED&bug_status=REOPENED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=7%20Branch open] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=FIXED&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&target_milestone=mozilla7 fixed] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=FIXED&query_format=advanced&bug_status=VERIFIED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&target_milestone=mozilla7 verified] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&field0-0-0=flagtypes.name&type0-0-0=equals&value0-0-0=in-litmus%3F&component=Add-ons%20Manager&resolution=FIXED&target_milestone=mozilla7 in-limus?] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?keywords=qawanted%2C%20&keywords_type=allwords&query_format=advanced&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=7%20Branch qawanted] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?query_format=advanced&bug_status=UNCONFIRMED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=7%20Branch unconf] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?status_whiteboard_type=allwordssubstr&query_format=advanced&status_whiteboard=closeme&bug_status=UNCONFIRMED&bug_status=NEW&bug_status=ASSIGNED&bug_status=REOPENED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=7%20Branch closeme] | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?resolution=DUPLICATE&query_format=advanced&bug_status=RESOLVED&component=Add-ons%20Manager&product=Toolkit&version=7%20Branch duplicate] | |||
|- | |- | ||
| Firefox 6 | | Firefox 6 | ||