Confirmed users
149
edits
(→Who) |
(→Who) |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|Florian Scholz ||fs|| Elchi3|| (probably only Saturday) HTML: Will try to work on [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=547448 Bug 547448] | |Florian Scholz ||fs|| Elchi3|| (probably only Saturday) HTML: Will try to work on [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=547448 Bug 547448] | ||
|- | |||
|Kevin G. Lim || grendel || grendel || IndexedDB | |||
|- | |||
|Tom Schuster || evilpie || evilpie || JavaScript? (maybe not available) | |||
|- | |||
|} | |} | ||