canmove, Confirmed users
841
edits
Michaelverdi (talk | contribs) |
|||
| Line 45: | Line 45: | ||
| <br> | | <br> | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WebAppSec#Schedule Course Schedule]<br> | | [https://wiki.mozilla.org/WebAppSec#Schedule Course Schedule]<br> | ||
|- | |||
| Webify Me campaign<br> | |||
| William R<br> Grace Jimenez | |||
| Visualize your Web<br> | |||
| [http://people.mozilla.com/~williamr/slides/webifyme/ slides]<br> | |||
| [http://webifyme.org/ Webify Me] (currently password protected)<br> | |||
|} | |} | ||