Releases/Firefox 7.0b4/BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 25: Line 25:
| style="background:#efefef" | '''Changeset'''
| style="background:#efefef" | '''Changeset'''
|-
|-
| rowspan="2" |  
| rowspan="2" | 1
| MOBILE70_2011083111_RELBRANCH, FENNEC_7_0b4_RELEASE, FENNEC_7_0b4_BUILD1
| MOBILE70_2011083111_RELBRANCH, FENNEC_7_0b4_RELEASE, FENNEC_7_0b4_BUILD1
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/16401e558c71 16401e558c71]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/16401e558c71 16401e558c71]
Line 31: Line 31:
| GECKO70_2011083111_RELBRANCH, FIREFOX_7_0b4_BUILD1 FIREFOX_7_0b4_RELEASE  
| GECKO70_2011083111_RELBRANCH, FIREFOX_7_0b4_BUILD1 FIREFOX_7_0b4_RELEASE  
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/c1166670a105 c1166670a105]
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/c1166670a105 c1166670a105]
|-
| rowspan="2" | 2
| MOBILE70_2011083111_RELBRANCH, FENNEC_7_0b4_RELEASE, FENNEC_7_0b4_BUILD2
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/ff20a21364bb ff20a21364bb]
|-
| GECKO70_2011083111_RELBRANCH, FIREFOX_7_0b4_BUILD2 FIREFOX_7_0b4_RELEASE
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/ff20a21364bb ff20a21364bb]
|}
|}


Confirmed users
4,467

edits

Navigation menu