Confirmed users
4,467
edits
(→Tags) |
(→Tags) |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| style="background:#efefef" | '''Changeset''' | | style="background:#efefef" | '''Changeset''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | 1 | ||
| MOBILE70_2011083111_RELBRANCH, FENNEC_7_0b4_RELEASE, FENNEC_7_0b4_BUILD1 | | MOBILE70_2011083111_RELBRANCH, FENNEC_7_0b4_RELEASE, FENNEC_7_0b4_BUILD1 | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/16401e558c71 16401e558c71] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/16401e558c71 16401e558c71] | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
| GECKO70_2011083111_RELBRANCH, FIREFOX_7_0b4_BUILD1 FIREFOX_7_0b4_RELEASE | | GECKO70_2011083111_RELBRANCH, FIREFOX_7_0b4_BUILD1 FIREFOX_7_0b4_RELEASE | ||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/c1166670a105 c1166670a105] | | [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/c1166670a105 c1166670a105] | ||
|- | |||
| rowspan="2" | 2 | |||
| MOBILE70_2011083111_RELBRANCH, FENNEC_7_0b4_RELEASE, FENNEC_7_0b4_BUILD2 | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/ff20a21364bb ff20a21364bb] | |||
|- | |||
| GECKO70_2011083111_RELBRANCH, FIREFOX_7_0b4_BUILD2 FIREFOX_7_0b4_RELEASE | |||
| [http://hg.mozilla.org/releases/mozilla-beta/rev/ff20a21364bb ff20a21364bb] | |||
|} | |} | ||