1,007
edits
(→QA) |
|||
| Line 59: | Line 59: | ||
| https://wiki.mozilla.org/Security_Severity_Ratings | | https://wiki.mozilla.org/Security_Severity_Ratings | ||
| https://wiki.mozilla.org/Security_Severity_Ratings | | https://wiki.mozilla.org/Security_Severity_Ratings | ||
|- | |||
| Erin Knight | |||
| Open Badges project formally launched with competition supported by MacArthur grant | |||
| http://commonspace.wordpress.com/2011/09/15/openbadges-2/ | |||
| http://dmlcompetition.net | |||
|} | |} | ||
edits