133
edits
No edit summary |
|||
| Line 154: | Line 154: | ||
| Mountain View | | Mountain View | ||
| Infrastructure Security | | Infrastructure Security | ||
|- | |||
| Hubert Figuiere | |||
| David Bolter | |||
| Vancouver Office | |||
| Accessibility | |||
|- | |||
| Shezmeen Prasad | |||
| Stormy Peters | |||
| Mountain View Office | |||
| Developer Engagement | |||
|- | |||
| Gregg Lind | |||
| Jinghua Zhang | |||
| Mountain View Office | |||
| User Research | |||
|- | |||
| Barry Munsterteiger | |||
| Stormy Peters | |||
| San Francisco Office | |||
| Developer Engagement | |||
|- | |||
| Amy Tsay | |||
| Justin Scott | |||
| Mountain View Office | |||
| Add-ons | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits