WeeklyUpdates/2011-10-31: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 73: Line 73:
!  More Details
!  More Details
!  Location
!  Location
|-
|Chelsea Novak
|  Firefox Affiliates
|  http://cl.ly/313R131F15083U1T3I2b
|  https://affiliates.mozilla.org
|  Toronto office
|-
|-
|}
|}
Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
803

edits

Navigation menu