Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,088
edits
(Created page with "{| |db |feature |source |owner(s) |IO bug |- |places.sqlite |bookmarks/history/more |/toolkit/components/places |dietrich, marco | |- |cookies.sqlite |cookies |/netwerk/cookie, ...") |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| class="wikitable" | ||
! db file | |||
! feature | |||
! src | |||
! owner | |||
! IO bug # | |||
|- | |- | ||
| | |addons.sqlite | ||
| | | | ||
|/toolkit/components/ | |/toolkit/mozapps/extensions | ||
| | |mossop | ||
| | |||
|- | |||
|content-prefs.sqlite | |||
| | |||
|/toolkit/components/contentprefs | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 18: | Line 24: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |downloads.sqlite | ||
| | |downloads | ||
|/ | |/toolkit/components/downloads | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |extensions.sqlite | ||
| | | | ||
|/toolkit/mozapps/extensions | |||
|mossop | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 36: | Line 42: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |indexedDB/{url}/{dbname}.sqlite | ||
| | | | ||
|/ | |/dom/indexedDB | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |permissions.sqlite | ||
|pageinfo->permissions | |||
|/extensions/cookie | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |places.sqlite | ||
| | |bookmarks/history/more | ||
|/toolkit/components/ | |/toolkit/components/places | ||
| | |dietrich, marco | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 66: | Line 66: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |signons.sqlite | ||
| | | | ||
|/toolkit/components/passwordmgr | |||
|dolske | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |webappsstore/chromeappsstore.sqlite | ||
|webstorage | |||
|/dom/src/storage | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||