116
edits
| Line 72: | Line 72: | ||
| [mailto:security@mozilla.org security@mozilla.org] | | [mailto:security@mozilla.org security@mozilla.org] | ||
| Mountain View | | Mountain View | ||
|- | |||
| Tristan Nitot | |||
| Operations in Europe | |||
| Nothing | |||
| http://groups.google.com/group/mozilla.governance/browse_thread/thread/aa73ae69237f4fc8# | |||
| Tristan's place in Paris | |||
|- | |- | ||
| Your Name Here | | Your Name Here | ||
edits