QA/Fennec/crash rep 21Nov2011: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 122: Line 122:
| Notes
| Notes
|-
|-
|14 (1.4%) + 7 (0.7%)
|14 (1.4%) + 7 (0.7%) + 1 (0.1%)
|{{Bug|704669}} - Crash [@ CrashInJS]
|{{Bug|704669}} - Crash [@ CrashInJS]
|( tkill )
|tkill, ffs
|-
|-
|10 (1.0%)
|10 (1.0%)
Line 131: Line 131:
|-
|-
|3 (0.3%)
|3 (0.3%)
|js::ContextStack::popInvokeArgs
|
|-
|1 (0.1%)
|ffs
|
|-
|1 (0.1%)
|{{Bug|698813}} RESOLVED DUPLICATE crash XPCJSContextStack::Pop  
|{{Bug|698813}} RESOLVED DUPLICATE crash XPCJSContextStack::Pop  
|
|
Line 147: Line 139:
|-
|-
|1 (0.1%)
|1 (0.1%)
|kill
|[https://crash-stats.mozilla.com/report/list?signature=kill kill]
|
|
|-
|-
|1 (0.1%)
|1 (0.1%)
| JS_GetFrameFunctionObject  
|{{Bug|704678}} - crash [@ JS_GetFrameFunctionObject]
|
|
|-
|-
|1 (0.1%)
|1 (0.1%)
| js::mjit::Compiler::finishThisUp  
|{{Bug|614776}} - crash [@ js::mjit::Compiler::finishThisUp(js::mjit::JITScript**) ] 
|
|
|}
|}
Confirmed users
4,378

edits

Navigation menu