Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
812
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| | {|border=1 | ||
|Action/Target | |Action/Target | ||
|Ctrl | |Ctrl | ||
| Line 5: | Line 5: | ||
|Ctrl+Shift | |Ctrl+Shift | ||
|Alt | |Alt | ||
| | |- | ||
|Click Link | |Click Link | ||
|Background Tab | |||
|New Window | |||
|Foreground Tab | |||
|Save Link | |||
|- | |||
|Enter Link | |||
|Background Tab | |Background Tab | ||
|New Window | |New Window | ||