Platform: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
185 bytes added ,  17 January 2012
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 7: Line 7:


== Platform Team Goals ==
== Platform Team Goals ==
* [[Platform/2012-Q1-Goals | 2012 Q1 Goals]]
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 500px"
* [[Platform/2011-Q4-Goals | 2011 Q4 Goals]]
|-
* [[Platform/2011-Q3-Goals | 2011 Q3 Goals]]
! scope="row" | 2012
* [[Platform/2011-Q2-Goals | 2011 Q2 Goals]]
| [[Platform/2012-Q1-Goals | Q1 Goals]] ||  ||  ||
* [[Platform/2011-Q1-Goals | 2011 Q1 Goals]]
|-
* [[Platform/2010-Q4-Goals | 2010 Q4 Goals]]
! scope="row" | 2011
* [[Platform/2010-Q3-Goals | 2010 Q3 Goals]]
| [[Platform/2011-Q1-Goals | Q1 Goals]] || [[Platform/2011-Q2-Goals | Q2 Goals]] || [[Platform/2011-Q3-Goals | Q3 Goals]] || [[Platform/2011-Q4-Goals | Q4 Goals]]
* [[Platform/2010-Q2-Goals | 2010 Q2 Goals]]
|-
* [[Platform/2010-Q1-Goals | 2010 Q1 Goals]]
! scope="row" | 2010
* [[Platform/2009-Q4-Goals | 2009 Q4 Goals]]
| [[Platform/2010-Q1-Goals | Q1 Goals]] || [[Platform/2010-Q2-Goals | Q2 Goals]] || [[Platform/2010-Q3-Goals | Q3 Goals]] || [[Platform/2010-Q4-Goals | Q4 Goals]]
* [[Platform/2009-Q3-Goals | 2009 Q3 Goals]]
|-
* [[Platform/2009-Q2-Goals | 2009 Q2 Goals]]
! scope="row" | 2009
* [[Platform/2009-Q1-Goals | 2009 Q1 Goals]]
| [[Platform/2009-Q1-Goals | Q1 Goals]] || [[Platform/2009-Q2-Goals | Q2 Goals]] || [[Platform/2009-Q3-Goals | Q3 Goals]] || [[Platform/2009-Q4-Goals | Q4 Goals]]
* [[Platform/2008-Q4-Goals | 2008 Q4 Goals]]
|-
* [[Platform/2008-Q3-Goals | 2008 Q3 Goals]]
! scope="row" | 2008
* [[Platform/2008-Q2-Goals | 2008 Q2 Goals]]
| [[Platform/2008-Q1-Goals | Q1 Goals]] || [[Platform/2008-Q2-Goals | Q2 Goals]] || [[Platform/2008-Q3-Goals | Q3 Goals]] || [[Platform/2008-Q4-Goals | Q4 Goals]]
* [[Platform/2008-Q1-Goals | 2008 Q1 Goals]]
|-
* [[Platform/2007-Q3-Goals | 2007 Q3 Goals]]
! scope="row" | 2007
* [[Platform/2007-Q2-Goals | 2007 Q2 Goals]]
| - || [[Platform/2007-Q2-Goals | Q2 Goals]] || [[Platform/2007-Q3-Goals | Q3 Goals]] || [[Platform/2007-Q4-Goals | Q4 Goals]]
|}


== Meetings ==
== Meetings ==
52

edits

Navigation menu