SecurityEngineering/Roadmap: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 67: Line 67:
! Item  
! Item  
! Owner
! Owner
|-
| Low-rights Firefox process<br>
| <br>
|-
|-
| First-run warning for new plugins<br>  
| First-run warning for new plugins<br>  
Confirmed users
717

edits

Navigation menu