Contribute: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
33 bytes removed ,  21 March 2012
Line 139: Line 139:
| [https://mozillians.org/en-US/55fe6801e6 Ludovic Hirlimann], [https://mozillians.org/en-US/6e0e1eceb3 Roland Tanglao] and [https://mozillians.org/en-US/8721387c01 Jennifer Zickerman]
| [https://mozillians.org/en-US/55fe6801e6 Ludovic Hirlimann], [https://mozillians.org/en-US/6e0e1eceb3 Roland Tanglao] and [https://mozillians.org/en-US/8721387c01 Jennifer Zickerman]
|-
|-
| [[Stewards/User Research|User Research]]
| [[Stewards/UX|User Experience]]
| [https://mozillians.org/en-US/f834acc502 Diane Loviglio]
| https://mozillians.org/en-US/f834acc502 Diane Loviglio and [https://mozillians.org/en-US/495bae85e8 Alex Limi]
|-
| [[Stewards/UX|UX]]
| [https://mozillians.org/en-US/495bae85e8 Alex Limi]
|-
|-
| [[Contribute/Webdev|Web Development]]
| [[Contribute/Webdev|Web Development]]
canmove, Confirmed users
7,088

edits

Navigation menu