Contribute: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 84: Line 84:
| [[Stewards/Identity|Identity]]
| [[Stewards/Identity|Identity]]
| Dan Mills and [https://mozillians.org/en-US/e68e081619 Christian Heilmann]
| Dan Mills and [https://mozillians.org/en-US/e68e081619 Christian Heilmann]
|-
| [[Stewards/Infrastructure Security|Infrastructure Security]]
| [https://mozillians.org/en-US/b972540c38 Michael Coates]
|-
|-
| [[Stewards/Labs|Labs]]
| [[Stewards/Labs|Labs]]
Line 124: Line 121:
| [https://mozillians.org/en-US/2ff4496b23 Julie Deroche]
| [https://mozillians.org/en-US/2ff4496b23 Julie Deroche]
|-
|-
| [[Stewards/Security|Security]]
| [[Contribute/Security Assurance|Security Assurance]]
| [https://mozillians.org/en-US/b972540c38 Michael Coates]
|-
| [[Contribute/Security Engineering|Security Engineering]]
| [https://mozillians.org/en-US/f4c3b69dfc Curtis Koenig]
| [https://mozillians.org/en-US/f4c3b69dfc Curtis Koenig]
|-
|-
canmove, Confirmed users
7,088

edits

Navigation menu