canmove, Confirmed users
7,088
edits
| Line 84: | Line 84: | ||
| [[Stewards/Identity|Identity]] | | [[Stewards/Identity|Identity]] | ||
| Dan Mills and [https://mozillians.org/en-US/e68e081619 Christian Heilmann] | | Dan Mills and [https://mozillians.org/en-US/e68e081619 Christian Heilmann] | ||
|- | |- | ||
| [[Stewards/Labs|Labs]] | | [[Stewards/Labs|Labs]] | ||
| Line 124: | Line 121: | ||
| [https://mozillians.org/en-US/2ff4496b23 Julie Deroche] | | [https://mozillians.org/en-US/2ff4496b23 Julie Deroche] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Contribute/Security Assurance|Security Assurance]] | ||
| [https://mozillians.org/en-US/b972540c38 Michael Coates] | |||
|- | |||
| [[Contribute/Security Engineering|Security Engineering]] | |||
| [https://mozillians.org/en-US/f4c3b69dfc Curtis Koenig] | | [https://mozillians.org/en-US/f4c3b69dfc Curtis Koenig] | ||
|- | |- | ||