Confirmed users
465
edits
(→On X11) |
Scoobidiver (talk | contribs) |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| Driver version does not match known NVIDIA drivers | | Driver version does not match known NVIDIA drivers | ||
| {{bug|638936}}, {{bug|639698}} | | {{bug|638936}}, {{bug|639698}} | ||
|- | |||
| AMD Radeon HD 6290/6300/6310/6320 | |||
| All | |||
| Windows 7 | |||
| Direct2D | |||
| Driver crashes multiple times per day | |||
| {{bug|722538}} | |||
|} | |} | ||