BrazilianEvents:2012/FISL13: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 30: Line 30:
{| class="fullwidth-table" style="width: 800px; font-size: 14px; line-height: 1.2;"
{| class="fullwidth-table" style="width: 800px; font-size: 14px; line-height: 1.2;"
|-
|-
||'''<center>Título</center>'''||'''<center>Descrição</center>'''||'''<center>Público Alvo</center>'''||'''<center>Responsável</center>'''||
||'''<center>Título</center>'''||'''<center>Descrição</center>'''||'''<center>Público Alvo</center>'''||'''<center>Responsável</center>'''
|-
|-
|<center>Palestra</center>
|<center>Persona</center>
|Persona
|<center>Persona</center>
|<center>Livre</center>
|<center>Livre</center>
|[[User:mauricio.araldi]]
|<center>[[User:mauricio.araldi]]</center>
|-
|}
|}


Confirmed users
44

edits

Navigation menu