Confirmed users
2,679
edits
| Line 116: | Line 116: | ||
| https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/the-grim-tab-reaper/ | | https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/the-grim-tab-reaper/ | ||
| https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/the-grim-tab-reaper/ | | https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/the-grim-tab-reaper/ | ||
|- | |||
| 40,207 test jobs in 24 hours (Thurs, 3rd May) | |||
| John O'Duinn | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||