canmove, Confirmed users
1,537
edits
| Line 223: | Line 223: | ||
! Details | ! Details | ||
|- | |- | ||
| {{new| | | {{done|Architectural documentation}} | ||
| Joshua Dhaliwal | |||
| | |||
| April/May-2012 | |||
|- | |||
| {{done|Risk Analysis}} | |||
| Sid Stamm | |||
| | |||
| 4-June-2012 | |||
|- | |||
| {{new|Public Review}} | |||
| dev.planning | |||
| | |||
| ? | | ? | ||
|} | |} | ||
[[Category:Privacy/Reviews| | [[Category:Privacy/Reviews|GeocodingAPI]] | ||