Reps/Council/ReMo Camp 2012/Flight table: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 9: Line 9:
! Flight
! Flight
! Date
! Date
! Time
! Time of Arrival
! From
! From
|-
|-
Line 22: Line 22:
| Thursday 5 July
| Thursday 5 July
| 3:10pm
| 3:10pm
| Frankfurt (FRA)
|-
| Brian King
| LH 184
| Thursday 5 July
| 15:10
| Frankfurt (FRA)
| Frankfurt (FRA)
|}
|}
Confirmed users
887

edits

Navigation menu