QA/Fennec/Armv6Compatibility: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 42: Line 42:
| 800MHZ
| 800MHZ
| 270MB
| 270MB
| PASS
| xwei
| n/a
|-
| [http://www.gsmarena.com/htc_evo_3d-3901.php HTC Evo 3D]
| Android 2.3.3
| Dual-core 1.2GHZ
| 1GB
| PASS
| PASS
| xwei
| xwei
Line 68: Line 60:
|
|
|
|
| {{bug|769369}}
| {{bug|769369}}, {{bug|769380}}
|}
|}


52

edits

Navigation menu