Releases: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
366 bytes added ,  17 July 2012
Line 72: Line 72:
! Release Date  
! Release Date  
! Links
! Links
|-
| Firefox 10.0.6esr
| July 17
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/10.0.6/releasenotes/ Release Notes]
|-
| Firefox for Android 14.0.1
| July 17
| [https://www.mozilla.org/en-US/mobile/14.0.1/releasenotes/ Release Notes]
|-
|-
| Firefox 14.0.1
| Firefox 14.0.1
| July 17
| July 17
| [[Releases/Firefox_14.0.1/BuildNotes|Build Notes]]
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/14.0.1/releasenotes/ Release Notes]
|-
| Firefox for Android 14.0
| June 26
| [https://www.mozilla.org/en-US/mobile/14.0/releasenotes/ Release Notes]
|-
|-
| Firefox 13.0.1
| Firefox 13.0.1
Confirmed users
1,798

edits

Navigation menu