Confirmed users
1,798
edits
| Line 72: | Line 72: | ||
! Release Date | ! Release Date | ||
! Links | ! Links | ||
|- | |||
| Firefox 10.0.6esr | |||
| July 17 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/10.0.6/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |||
| Firefox for Android 14.0.1 | |||
| July 17 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/mobile/14.0.1/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |- | ||
| Firefox 14.0.1 | | Firefox 14.0.1 | ||
| July 17 | | July 17 | ||
| [ | | [https://www.mozilla.org/en-US/firefox/14.0.1/releasenotes/ Release Notes] | ||
|- | |||
| Firefox for Android 14.0 | |||
| June 26 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/mobile/14.0/releasenotes/ Release Notes] | |||
|- | |- | ||
| Firefox 13.0.1 | | Firefox 13.0.1 | ||