52
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| [http://www.dailyshow.com The Daily Show] | | [http://www.dailyshow.com The Daily Show] | ||
| | | FAIL | ||
| | | PASS | ||
| xwei | | xwei | ||
| | | {{bug|774248}} | ||
|- | |||
| [http://www.wired.com Wired] | |||
| FAIL | |||
| PASS | |||
| xwei | |||
| {{bug|774248}} | |||
|} | |} | ||
edits