L10n:Teams:yua-MX: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 22: Line 22:
| NO
| NO
| NO
| NO
|}
====Localizers in training====
{| border="1" class="wikitable"
|-
! Name
! Email
! Project assignment
|-
|-
| Yazmin Novelo
| Yazmin Novelo
| yourname@example.com
|  
| FIREFOX localization
| Translator
| NO
| NO
|-
|-
| Saasil Sanchez
| Saasil Sanchez
| yourname@example.com
|  
| FIREFOX localization
| Translator
|-
| NO
| NO
|}
|}


Confirmed users
420

edits

Navigation menu