Confirmed users
1,193
edits
No edit summary |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | ||
|- | |- | ||
| 2012- | | 2012-10-02 | ||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012- | | [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-10-02/ Sprint Backlog] | ||
| September | | September 19, 2012 | ||
| | | October 2, 2012 | ||
|} | |} | ||
| Line 30: | Line 30: | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Started''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Started''' | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Ended''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Ended''' | ||
|- | |||
| 2012-09-19 | |||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-09-19/ Sprint Backlog] | |||
| September 5, 2012 | |||
| September 18, 2012 | |||
|} | |} | ||