Confirmed users
1,345
edits
Nnethercote (talk | contribs) |
Nnethercote (talk | contribs) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
! Date !! Minutes !! Progress report | ! Date !! Minutes !! Progress report | ||
|- | |||
| 2012-08-21 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/10/03/memshrink-progress-week-67-68/ Week 67--68] | |||
|- | |||
| 2012-08-21 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/09/19/memshrink-progress-week-65-66/ Week 65--66] | |||
|- | |||
| 2012-08-21 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/09/05/memshrink-progress-week-63-64/ Week 63--64] | |||
|- | |- | ||
| 2012-08-21 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/08/23/memshrink-progress-week-61-62/ Week 61--62] | | 2012-08-21 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/08/23/memshrink-progress-week-61-62/ Week 61--62] | ||
| Line 40: | Line 46: | ||
| 2012-07-24 || - || - | | 2012-07-24 || - || - | ||
|- | |- | ||
| 2012-07-10 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/07/11/memshrink-progress-week-55-56/ Week 55--56] (includes | | 2012-07-10 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/07/11/memshrink-progress-week-55-56/ Week 55--56] (includes the second "Big Ticket Items" list) | ||
|- | |- | ||
| 2012-06-26 || - || [http://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/06/27/memshrink-progress-week-53-54/ Week 53--54] | | 2012-06-26 || - || [http://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/06/27/memshrink-progress-week-53-54/ Week 53--54] | ||
| Line 76: | Line 82: | ||
| 2012-01-31 || - || [http://blog.mozilla.com/nnethercote/2012/02/01/memshrink-progress-week-33/ Week 33] | | 2012-01-31 || - || [http://blog.mozilla.com/nnethercote/2012/02/01/memshrink-progress-week-33/ Week 33] | ||
|- | |- | ||
| 2012-01-24 || - || [http://blog.mozilla.com/nnethercote/2012/01/25/memshrink-progress-week-32/ Week 32] (includes the | | 2012-01-24 || - || [http://blog.mozilla.com/nnethercote/2012/01/25/memshrink-progress-week-32/ Week 32] (includes the first "Big Ticket Items" list) | ||
|- | |- | ||
| 2012-01-17 || - || [http://blog.mozilla.com/nnethercote/2012/01/18/memshrink-progress-week-31/ Week 31] | | 2012-01-17 || - || [http://blog.mozilla.com/nnethercote/2012/01/18/memshrink-progress-week-31/ Week 31] | ||