Confirmed users
508
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 168: | Line 168: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#E7E7E7" | Contact: davehunt (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"|[http://blargon7.com Blog] [http://twitter.com/davehunt82 Twitter] [http://github.com/davehunt Github] || bgcolor="#E7E7E7" | Email: dhunt at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://mozillians.org/davehunt Mozillians Entry] | | bgcolor="#E7E7E7" | Contact: davehunt (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"|[http://blargon7.com Blog] [http://twitter.com/davehunt82 Twitter] [http://github.com/davehunt Github] || bgcolor="#E7E7E7" | Email: dhunt at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://mozillians.org/davehunt Mozillians Entry] | ||
|} | |||
{| class="standard-table" | |||
|- | |||
| class="header" colspan="4" | Cameron "Is this the right place for an argument?" Dawson | |||
|- | |||
| colspan="4" | Web development on Datazilla and MozTrap. | |||
|- | |||
| bgcolor="#E7E7E7" | Contact: davehunt (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"|[http://moztrap.wordpress.com Blog] [http://github.com/camd Github] || bgcolor="#E7E7E7" | Email: cdawson at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://mozillians.org/camd Mozillians Entry] | |||
|} | |} | ||