Confirmed users
798
edits
| Line 333: | Line 333: | ||
| | | | ||
|{{bug|759393}}, {{bug|710331}}, {{bug|729532}}, {{bug|756433}}, {{bug|723200}}, {{bug|754415}}, {{bug|750819}}, {{bug|752514}}, {{bug|754637}}, {{bug|754147}}, {{bug|719851}}, {{bug|751944}}, {{bug|746681}} | |{{bug|759393}}, {{bug|710331}}, {{bug|729532}}, {{bug|756433}}, {{bug|723200}}, {{bug|754415}}, {{bug|750819}}, {{bug|752514}}, {{bug|754637}}, {{bug|754147}}, {{bug|719851}}, {{bug|751944}}, {{bug|746681}} | ||
| | |||
|- | |||
| 10/18/12 | |||
| Firefox for Android 17.0b2 build2 2012-10-18 | |||
Samsung Galaxy R (Android 2.3.4) | |||
Acer A500 (Android 3.2.1) | |||
| | |||
* Smoketests on Firefox for Android 17.0b2 build2 (2012-10-18) (paul.feher) | |||
| | |||
| | |||
|{{bug|798942}}, {{bug|787188}} | |||
| | | | ||
|} | |} | ||