Confirmed users
891
edits
Paul.silaghi (talk | contribs) (→Java) |
Paul.silaghi (talk | contribs) (→Java) |
||
| Line 478: | Line 478: | ||
| Java 6u35 | | Java 6u35 | ||
| '''FAIL''' - 2012-10-25 | | '''FAIL''' - 2012-10-25 | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Java 6u33 | |||
| '''FAIL''' - 2012-10-25 | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Java 6u32 | |||
| '''PASS''' - 2012-10-25 | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||