Confirmed users
1,193
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | ||
|- | |- | ||
| 2012-11- | | 2012-11-20 | ||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-11- | | [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?bug_id=809940%2C810019%2C797480%2C809617%2C805147%2C731209;bug_id_type=anyexact;columnlist=short_desc%2Cstatus_whiteboard%2Cresolution;list_id=4912031;query_format=advanced;query_based_on= Features] | ||
| | | [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-11-20/ Tasks] | ||
| November | | November 8, 2012 | ||
| November 20, 2012 | |||
|} | |} | ||
| Line 36: | Line 37: | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Started''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Started''' | ||
| style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | | style="background:#EFEFEF" | '''Ends''' | ||
|- | |||
| 2012-11-06 | |||
| | |||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-11-06/ Sprint Backlog] | |||
| October 24, 2012 | |||
| November 6, 2012 | |||
|- | |- | ||
| 2012-10-16 | | 2012-10-16 | ||
| | |||
| [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-10-16/ Sprint Backlog] | | [http://scrumbu.gs/t/mdn/2012-10-16/ Sprint Backlog] | ||
| October 3, 2012 | | October 3, 2012 | ||
| October 16, 2012 | | October 16, 2012 | ||